Hakkımızda

Çağrı Yabancı Dil Okulu; yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur.

 

T.C.Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan Çağrı Yabancı Dil Okulu; Ankara-Kızılay’da bulunmaktadır. Çağrı Yabancı Dil Okulu’nda dersler yabancı dil bölümü mezunu, kurs tecrübeli, dili çok iyi derecede kullanabilen yerli ve yabancı öğretmenler tarafından verilmektedir.

 

Dersler, dinleme, okuma-anlama, konuşma ve yazma becerilerini geliştirecek şekilde teknolojik sınıflarda modern yöntemlerle işlenmektedir. Dil Okulumuzda temel, orta ve ileri (A1-A2-B1-B2-C1-C2) olmak üzere her düzeyde eğitim verilmektedir.

 

Çağrı Yabancı Dil Okulu’nda veya sizin seçeneğiniz bir yerde özel dersler de verilebilmektedir.

 

Çağrı Dil Okulu’nda öğrencilerin istekleri ve seviyeleri göz önünde bulundurularak kurslar düzenlenir. Kurslar standart ve yoğun program olmak üzere iki ayrı şekilde yapılmaktadır. Öğrenciler, gün ve saatleri seçebilirler.

 

Dil Okulumuza kayıt olmayı düşünenler kayıt kabule şahsen başvurarak istedikleri tarih, gün ve saatteki kursa kayıt yaptırabilirler.....İlkay Beko Servisi Ankara özel Anadolu liseleri Ankara Arçelik Servisi Suzuki grand vitara şanzıman Dershane Ankara Butik Dershane ısuzu tfr defransiyel Lazer Epilasyon Ankara Ankara Kız Yurdu Ankara özel Kız Yurtları tvCinema