Neden Çağrı Yabancı Dil Okulu ?

Çünkü, Çağrı Yabancı Dil Okulu’nda;

 

. Avrupa Birliği CEFR standartlarında öğretim,

. Yerli ve yabancı uzman öğretmenler,

. Verilecek programa uyulması halinde öğrenme garantisi,

. Ücretsiz ders materyalleri,

. En uygun fiyat politikası,

. Uygun ödeme planı,

. Öğrenci memnuniyeti,

. Samimi ve sıcak arkadaş ortamı,

. Kızılay merkezde olması,

. Profesyonel yönetim anlayışı,

. Personelin güler yüzlü yaklaşımı,

. Harcanan zaman ve ücretin karşılığının muhakkak alınması gerektiği,

hususları prensip olarak kabul edilmiştir.

 

Neden Çağrı Dil ?

Dil eğitiminde Çağrı 'yı tercih etmeniz için o kadar çok sebep var ki… Biz sadece birkaç tanesini saymaya çalışalım:

 

1)    Ankara'nın En Büyük Arapça Dil Eğitim Merkezi

Hem kullandığı fiziki mekânın genişliği hem de bünyesindeki öğrenci ve öğretmen sayısı itibariyle Çağrı, Ankara'nın  en büyük Arapça dil eğitim merkezi olma özelliğini gururla taşımaktadır.

 

2)    Müfredat, Kitaplar, Metotlar

Sürekli güncellediği modern müfredatı, en yeni ders kitapları, en kaliteli eğitim materyali ve en yenilikçi metotlarıyla Çağrı;  “Arapça” denince akla ilk gelen seçkin bir yabancı dil eğitim merkezidir.

 

3)   En İyi Eğitmenler

Merkezimizde Arapça dil eğitimleri “ana dili” öğretme metotları takip edilerek sistematik bir şekilde aktarılmaktadır. 1.kurdan itibaren ders anlatım dili Arapçadır. Çoğu uluslararası deneyime sahip hocalarımız, alanında uzman, tecrübeli, beden dilini ve tahtayı iyi kullanabilen, dersi görselleyebilen, modern öğretme metodumuzu destekleyen nitelikli eğitmenlerdir.

 

4) Dile Yeni Bir Bakış Açısı

Dil eğitimine yeni bir bakış açısı getiren Çağrı Dil , “sarf-nahiv” yani gramer esaslı bir eğitimden ziyade, modern Arapçayı merkeze alan bir “pratik” eğitimini esas alarak dil eğitim modelini şekillendirmiştir. Bu da öğrenciyi dilin kuralları arasında boğulmaktan kurtaran, onu rahatça iletişim kurabilecek seviyeye getiren işlevsel bir modeldir. Aynı durum Yabancılar için Türkçe derslerinde de geçerlidir.

 

5)    En Uygun Fiyatlar

Ankara'nın en merkezi noktasında, modern ve ferah mekânlarda, en iyi eğitmenlerle, en yeni metotlar ve en kaliteli ders materyalleriyle nitelikli eğitim imkânları sunan Çağrı Dil bu hizmetini son derece uygun fiyatlarla vermektedir.

 

6)    Başarı Garantisi

Eğitim sürecinde, kursiyerlerimizin öğrenme durumlarını göz önünde bulunduran Çağrı Dil, gerekirse ücretsiz kur tekrarı yaptırmakta, böylelikle eğitim metodu kapsamında “öğrenmede başarı garantisi” sunmaktadır. Derslere en az yüzde 90 oranında devam eden ama kur sınavlarında 50’nin altında ortalama çıkaran bir kursiyer o kuru ücretsiz tekrar edebilmektedir.

 

7)    Ücretsiz Arapça Seviye Tespit Sınavları

Arapçada az çok altyapısı olan ve bu dildeki seviyesini öğrenmek isteyen her bir kursiyer adayı, kurumumuzda ücretsiz Arapça Seviye Tespit Sınavına katılabilir ve böylelikle Arapçada hangi kurda olduğunu tespit edebilir. Bu sınava haftanın 7 günü 09.00-20.00 saatleri arasında dilediğiniz zaman gelip dâhil olabilirsiniz.

 

8)    Demo Ders

Kurumumuzun eğitim kalitesini yerinde görmek, sınıf ortamımızı, hocalarımızın ders işleme metotlarını gözlemlemek için Halkla İlişkiler biriminden randevu alarak derslerimize katılabilirsiniz.

 

 İlkay Beko Servisi Ankara özel Anadolu liseleri Ankara Arçelik Servisi Suzuki grand vitara şanzıman Dershane Ankara Butik Dershane ısuzu tfr defransiyel Lazer Epilasyon Ankara Ankara Kız Yurdu Ankara özel Kız Yurtları tvCinema